• 4824
  • 1

Şampiyon Beşiktaş-k

İnandınız çocuklar, sizler inandınız.

Güzel günler gördünüz, GÜNEŞ’li günler.

Şampiyonluk öyküsü…
Kısacası hak ettiniz. İnanmak başarmanın en başlangıç noktasıdır. Evet inandınız, başkanından, hocasına, oyuncusundan, malzemecisine, ve en önemlisi taraftarına. Her gece efkarlandığınız, gecesinde siyaha boyadığınız, gündüzünde beyazı yaşadığınız takımınız dün itibariyle şampiyon oldu. Hemde analarınızın ak sütü gibi helal olanından. Bugün günlerden gurur, bugün günlerden siz Beşiktaş’sınız.

Düsturu şeref olanın kazanması hak olur…
Futbolu bu kadar iyi oynayıp, pozitif enerjilerini sahaya veren, düştüğünde kalkmasını bilen koca camianın adıdır Beşiktaş. Uğraşmadan, didişmeden, kavgaya ihtimal vermeden kısaca en güzel tabirle kokmadan kazanılan şampiyonluğun adıdır Beşiktaş. Her alanda iddialı olan, en kötü ülke gündeminde moral veren, stadı gazi olan takımın adıdır Beşiktaş.

Beşiktaş

Hocaların hocası Şenol Güneş hoca…
Gururun adıdır Şenol Güneş. Şampiyonluk öyküsünün baş kahramanı, takımına olan tutkusu, aşkı, sevgisi, istikrarı, ciddiyeti, takıma katmış olduğu disiplini, şampiyonluğun kilit adamı, üst üste 2 yıl şampiyonluğun adresi vesselam hocaların hocası Şenol Güneş.

Büyük başkan Fikret Orman…
Sevgisi Beşiktaş denizinde derya olan, kara kartalın kanadı büyük başkan. Yöneticilik anlayışınız, olaylara bakış açınız, kavgalara, krizlere girmeden şampiyonluk öykünüz. Size de eyvallah. Aldığınız kupayı şehit ve gazi ailelerine armağan etmeniz en büyük beklentimiz. Bu büyük camiaya yakışan  da budur.

Tebrikler Beşiktaş. Şampiyon Beşiktaş. En büyük Beşiktaş…

YAZARA AİT DİĞER YAZILAR

YAZARA AİT TÜM YAZILAR

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.

YORUMLAR

  • Toplam Yorum

Hayri Köse

29 Mayıs 2017 Pazartesi 13:23

Güzel Yazı Hocam

Bursa Web Tasarım