• 3487
  • 0

Mesajınız BİZ ADINA SİZ

Muhtemelen siz! Biz adına konuştuğunuzu sanıyorsunuz? Kendiniz olmadan biz nasıl oluyorsunuz? Bunun marifetini de bizden kurgulamamızı bekliyorsunuz.

 

Yazıp, çizip, konuşuyorsunuz… Yorumlarımızdan kendi gerçekliğinize kapılar aralayıp, hakikat savaşçısı edasıyla; Tarih bonservisi biyografik çözümlemelerle…

 

Kahramanlığınızı geçmiş akrabalığında, referanslaştırıyorusunuz. Bu referanslarla da, geleceğin pupa yelkencisi oluyorsunuz. Malumdur ki; birlikteliğin ittifakı şekillendi.

 

“İstikrar adına yola devam.” Nasıl olsa aynı şey, bir gün alıp satmanın da başına gelir. İşte bu olabilirliğin yarattığı ciddiyet, duygusal ortamlar şekillendirir.

 

“Birinin ortaya çıkıp da, şimdiye kadar bilgi alanındaki oyunun da ruhunun ne denli sığ ve talepsiz olduğunu göstermesi olasıdır. Önemli bulduğumuz her şey bize ihanet eder mi? Ağırlığımızın nerede bulunduğunu, neresi için hiçbir ağırlığımızın olmadığını bize gösterir.”

YAZARA AİT DİĞER YAZILAR

YAZARA AİT TÜM YAZILAR

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım