Zuhal Topaldan Birkan K. haberlerinden rahatsız oldu!

Son Güncelleme: 14 Eylül 2017 Perşembe 06:36

Dün Adana merkezli 14 kentte yapılan operasyonda ’eskortluk sitesi’ adı altında fuhuş çetesi kurduğu ve fuhuşa yer temin ettiği öne sürülen 2’si kadın 20 kişi gözaltına alınmıştı. Şüphelilerin arasında özel bir televizyon kanalında yayınlanan evlilik programı ile ünlenen damat adayı Birkan K.’nın da olması dikkatler çekti.

Birkan K.'nın yer aldığı evlilik programının sunucusu Zuhal Topal bir açıklama yaptı ve  “ Ben sadece sunuculuk yaptım. Muhatap yapımcıdır" dedi.

İşte Zuhal Topal’ın o açıklaması:

Son zamanlarda internet sitelerinde geçtiğimiz sezon sunuculuğunu yaptığım, şu anda yayında olmayan " Zuhal Topal'la" programının locasında yer alan isimlerle ilgili pek çok haber yayınlanmaya başladı.

Daha önce de altını çizerek belirttiğim gibi programın yapımcısı ben, benim eşim ya da ailemden biri değildir. Dolayısıyla çıkan haberlerin muhatabı yapım şirketidir. Şahsımla ilgili olmadıkça; programla ilgili olan ve muhatabı yapım şirketi olan haberlerin, benim ismimle yan yana getirilmemesini önemle rica ederim.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım