Zonguldak'ta acı 3 gün sonra geldi

Son Güncelleme: 11 Ağustos 2017 Cuma 09:11

Zonguldak ilinde kuzeni ile girdiği denizde kaybolan 17 yaşındaki gencin cansız bedenine aramaların 3. gününde erişildi.

Alınan bilgilere göre, Kars ilinde ikamet eden 17 yaşındaki Şahin Ölmez, inşaatta çalışmak üzere geldiği Zonguldak'ta 3 gün evvel yakınları ile beraber sahile gitti. Kapuz Caddesi Uzunkum mevkisinde kendisi ile aynı yaşta olan kuzeni Fırat Altun ile beraber dev dalgalara rağmen denize giren Ölmez, denizde çırpınmaya başladı.

Yüzme bilmeyen genç, bir süre sonra suyun içinde gözlerden kayboldu. AFAD birimleri, Zonguldak Belediyesi dalgıç ekipleri ve Sahil Güvenlik Bot Komutanlığı ekiplerinin yanı sıra Sahil Güvenlik botuyla süren arama çalışmaları sonucunda Şahin Ölmez’in cansız bedenine akşam saatlerinde ulaşıldı.

Sahil Güvenlik botu ile Zonguldak Limanı'na getirilen gencin cansız bedeni, halat yardımı ile ekipler tarafından kıyıya çıkartıldı.

Bu esnada dengesini kaybeden bir kişi de denize düştü. Güçlükle kıyıya çıkartılan gencin cenazesi ambulans ile Atatürk Devlet Hastanesi morguna kaldırılırken, yakınları fenalık geçirdi.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım