Zehra Çilingiroğlu'dan şok hareket! Kaçacaktı!

Son Güncelleme: 04 Kasım 2017 Cumartesi 12:40

Hülya Avşar ve Kaya Çilingiroğlu’nun kızları Zehra Çilingiroğlu, evvelki akşam trafik kazası yaptı. Zehra Çilingiroğlu, kırmızı ışıkta çarptığı taksiciden kaçmaya çalıştı.

19 yaşındaki Zehra Çilingiroğlu, geçtiğimiz akşam Ortaköy ilçesinde kırmızı ışıkta duran bir taksiye arkadan çarptı. Gazetecilerin kendisini görüntülediğini fark edince taksiciye, “Amca ileri gidelim, beni çekiyorlar. Uygun bir yerde konuşuruz” dedi. 

Daha sonra aracına binen Çilingiroğlu ve taksici arasında sıkı bir kovalamaca başladı.Ortaköy'den Kuruçeşme'ye doğru son sürat giden Çilingiroğlu, taksiciyi atlatmaya çalıştı. Etiler, Akaretler ve Ulus'ta 30 dakika Çilingiroğlu'nu kovalayan taksici, kullandığı aracı önüne kırınca Çilingiroğlu durmak zorunda kaldı.

 
NEDEN KAÇIYORSUN? PARAMI VERECEKSİN

Otomobilinin içinden çıkıp Çilingiroğlu'nun üzerine yürüyen şoför, “Neden kaçıyorsun? Paramı vereceksin” diyerek sert çıktı. Patlayan flaşları gören Çilingiroğlu, “Beni takip et paranı alacaksın” diyerek Maslak'taki özel güvenlikli bir siteye girdi. Siteden çıkan taksici, “Hakkımı aldım” diyerek uzaklaştı.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım