Zahide Yetiş sakallı kadını çıkardı! İzleyenler şoke oldu!

  • 1509
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 22 Kasım 2017 Çarşamba 13:04

Zahide Yetiş bu sabah programında ilgin vakalardan birini ağırladı. 40 yaşındaki Aynur adındaki kadının sakalları başta Zahide Yetiş olmak üzere, stüdyodaki konukları ve ekran başındakileri şaşırttı.

Sabah kuşağının beğenilen programlarından Zahide Yetiş'le, ilginç konu ve konukları ağırlamayaı sürdürüyor. Yetiş'in bu sabahki vakası çok ilginçti ve herkesi şoke etti. 40 yaşındaki Aynur isimli kadının sakalları başta Zahide Yetiş olmak üzere, stüdyodaki konukları ve ekran başındakileri şoke etti.

Kadın olmasına rağmen sakalları bıyıkları olan kadın, sakallar yüzünden sözlüsünün kendisini terk ettiğini ifade etti. 40 yaşında olduğunu belirten talihsiz kadın,

"40 yaşındayım Hatay'dan geldim. 30 yaşından bu yana sakallarım çıkıyor. Ağda ve cımbızla daha önce aldım ama tekrar çıktı" diye konuştu.

Derdinin sadece bu olmadığını dile getiren Aynur Hanım sürekli eldiven kullanıyor. Sebebi ise mikrop ve hastalık kapmaktan korkması.

Zahide Yetiş tüm bunlara sebep olacak bir olay yaşamadığını sordu. Aynur Hanım ise buna cevap vermekten kaçındı. 

İşte Aynur hanımın o görüntüleri:

 

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım