Youtuber Ruhi Çenet kaza yaptı

Son Güncelleme: 14 Aralık 2017 Perşembe 11:35

Meşhur video paylaşım sitesi YouTube’da 2,5 milyondan fazla takipçisi olan, çektiği videolarla ünlenen 37 yaşındaki Muhammet Ruhi Çenet, Gebze- Orhangazi - İzmir Otoyolu'nda kullandığı otomobilin kontrolünü kaybederek, bariyerlere çarptı. Kazada otomobil, hurdaya dönerken, Çenet ve yanındaki arkadaşı yaralandı.

Kaza, bu sabah, Gebze - Orhangazi - İzmir Otoyolu'nun Küçük Sanayi Sitesi mevkisinde gerçekleşti. Sosyal paylaşım sitesi YouTube’de 2,5 milyondan fazla takipçisi olan ve Muhammet Ruhi Çenet'in Bursa yönünden İstanbul iline gittiği 41 K 1122 plakalı otomobil kontrolden çıktı.

Çenet, yol üzerindeki bariyerlere çarpıp, dururken otomobil, hurdaya döndü. Kazada Muhammet Ruhi Çenet ile yanındaki arkadaşı 22 yaşındaki Yusuf Fazıl Çuhadar hafif yaralandı.

Yaralılar, ihbar üzerine gelen sağlık ekipleri tarafından Orhangazi Devlet Hastanesi’ne kaldırılarak, tedaviye alındı. Çenet ve Çuhadar, bir süre hastanede kontrol altında tutulduktan sonra taburcu edildi. Kaza ile alakalı soruşturma başlatıldı.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım