Yonca'dan beklenmedik hareket! Tanımamazlıktan geldi...

Son Güncelleme: 12 Ocak 2018 Cuma 13:36

Yonca Evcimik'e "Abdülhamit Danışır kötü durumda yardım eder misiniz?" diye bir soru soruldu. Yonca Evcimik, "O kim ya?" diyerek senelerce Çılgın Bediş dizisinde beraber rol aldığı Abdülhamit Danışır'ı tanımamazlıktan geldi.

Çılgın Bediş dizisinin kapıcı Abdül'ü, Abdülhamit Danışır, sokaklarda dini kitaplar satarak geçimini sağlamaya çalıştığı için dizinin başrol oyuncusu Yonca Evcimik'ten yardım talep etti. Yonca ise senelerce aynı dizide rol aldığı Abdülhamit Danışır'ı tanımamazlıktan geldi.

"O KİM YA?"

Gazeteciler Yonca Evcimik'e "Abdülhamit Bey zor durumda yardım eder misiniz?" diye sordu. Yonca Evcimik, "O kim ya?" diyerek tepki verince soru daha da netleştirilip tekrardan soruldu.


TANINAMAZLIKTAN GELDİ

Gazeteciler bu kez "Çılgın Bediş'te kapıcı Abdül rolünde oynamıştı." deyince Yonca Evcimik yine "Hiç bilmiyorum" hareketi yaptı.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım