Yoğun bakımda dalga geçilen yaşlı adam hakkında yeni gelişme

  • 1274
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 22 Eylül 2017 Cuma 12:29

Yoğun bakımda kendisine sigara verilerek dalga geçilen yaşlı adamın Ağustos ayında hayatını kaybettiği öğrenildi. Görüntüleri izleyen yakınları dava açmaya hazırlanıyorlar.

Sakarya’da özel bir hastanenin yoğun bakım ünitesinde yattığı sırada hemşireler tarafından kendisine sigara verilip dalga geçilen ve bu görüntüleri sosyal medyada yayınlanan yaşlı adamın 19 Ağustos'ta yaşamını yitirdiği öğrenildi.

Sakarya’da bulunan özel bir hastanede yoğun bakım ünitesinde tedavi gördüğü sırada stajyer hemşirelerin sigara uzatıp dalga geçtiği yaşlı adamın Mustafa Süzer olduğu belirtildi.

Serdivan Çubuklu Mahallesi'nde oturan Süzer'in 19 Ağustos günü 85 yaşında hayatını kaybettiği öğrenildi. Hayatını kaybeden Süzer'in yakınları ise ortaya çıkan görüntüler üzerine dava açmaya hazırlandıklarını dile getirdiler.

 

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım