Yeşim Salkım'ın iddiaları doğru çıktı! Gülben Ergen'in yazışmaları çıktı!

  • 1579
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 04 Kasım 2017 Cumartesi 13:36

Yeşim Salkım’ın Hakan Uzan ve Gülben Ergen'le ilgili baskın iddiası doğru çıktı.

Yeşim Salkım, “2001’deki Swiss baskını sırasında, eşim Hakan Uzan’la Gülben Ergen otelde uygunsuz bir şekildeyken rehin alındılar” iddiasında bulunmultu. Bu iddia doğru çıktı.

Ergen’in konu ile alakalı bir emniyet yetkilisi ile yaptığı yazışmalara 'Günaydın' ulaştı. Ergen, yazışmalarda o olay ile alakalı olarak ‘Kabus!’ ifadesini kullanıyor

TAM SKANDAL!

İsmi, evli ve çocuklu Tolga Duğles ile anılan Gülben Ergen cephesinden bir skandal daha! Yeşim Salkım'ın 27 Eylül 2017 tarihinde Beyaz TV'de dillendirdiği "Gülben, Swiss baskını sırasında o dönemki eşim Hakan Uzan'la otelde uygunsuz biçimdeyken rehin alındı" iddiası tescillendi.

EMNİYETTEN BİR KİŞİ

Ergen, bir süre evvel "Telefonuma tehdit telefonları geliyor" diyerek savcılığa suç duyurusunda bulunmuştu. Ergen'in telefonunda; Yeşim Salkım'ın bahsettiği Swiss baskını esnasında çekilen otel görüntüleri ile alakalı bir emniyet mensubuyla yaptığı gizli yazışmalar meydana çıktı.

DOSYAYA GİRMİŞ

Ergen'in mesajlaştığı emniyet mensubu; Hakan Uzan ile alakalı bir dosya hazırlandığını ve kendisinin de otel odasında onunla yatakta yakalandığı için bu dosyaya dahil edildiğini ifade ediyor Ergen'in tepkisi ise "Allah'ım kabus!" şeklinde... Ergen, Swiss baskını ile alakalı bu iddiayı daha evvel yalanlamıştı.

YEŞİM'İN BAHSETTİĞİ BASKIN

'O Gülben'di' Yeşim Salkım, telefonla bağlandığı bir TV programında şu iddiayı ortaya atmıştı:

"Evde annemle otururken televizyonu açtım. Swiss baskını olduğunu ve otelde bazı kişilerin rehin alındığını öğrendim. O sıra telefonum çaldı. Bir belediye başkanı 'Eşiniz ve kadın sanatçı yataktayken rehin alındı' dedi. O sanatçı Gülben Ergen'di."

BAHSEDİLEN KOCA ERHAN ÇELİK

Yazışmada emniyet yetkilisinin "O adamla evli olduğun için..." diye bahsettiği kişi ise Erhan Çelik.

Kaynak: Hürriyet

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım