Yalancı, ahlaksız ve şarlatan Yılmaz Morgül...

Son Güncelleme: 20 Aralık 2017 Çarşamba 13:02

Moonlife Dergisi'nin ödül töreninde ödülünü Atatürk ve Şehitlere adayan Yılmaz Morgül, yapmış olduğu konuşmayı herkes ayakta alkışlarken Ferhat Göçer’in ayağa kalkmayıp saygısızlık yaptığını öne sürmüştü. Ferhat Göçer o iddiaya cevap verdi.

Şarkıcı Ferhat Göçer, Yılmaz Morgül’ün Moonlife Dergisi ödül töreninde konuşması esnaısnda Ferhat Göçer’in ayağa kalkmadığını iddia etmesi üzerine resmi Instagram hesabından çok sert bir açıklama yaptı.

Ferhat Göçer açıklamasında şunları söyledi:

“Dostlarım Kemal Aslan ve Alper Alp'in ricası üzerine katıldığım Moonlife gecesinde sahneye çıktığında ki cılız alkışları arttırmak için Atatürk ve Şehitlerimiziçirkin emellerine alet ederek anlamsız bir anda ve şekilde diline dolayan Yılmaz Morgül… Bana iftira atmış. Yasal haklarım saklı kalmak üzere.. içimdeki Atatürk sevgisini ve şehitlere olan saygımı sorgulayabilecek yetki ve zekaya sahip değilsin ki sana rağmen kalktım ve alkışladım ve saygımı gösterdim… Yalancı ahlaksız ve şarlatansın Yılmaz Morgül.”

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım