X Gezegeni ve kıyamet senaryosu

Son Güncelleme: 10 Ekim 2017 Salı 09:54

Varlığı tartışmalı olan X Gezegeni’nin 15 Ekim’de Dünya’ya en yakın konuma geleceği iddia edildi. Bunun ise doğal felaketleri tetikleyeceği söylentiler arasında.

ABD basını, 15 Ekim günü için garip bir iddia ortaya attı. Tarikat mensubu David Meade, evrende var olduğu ispatlanmayan X Gezegeni'nin Dünya'ya en yakın konumuna bu pazar geleceğini iddia etti.

Meade, gezegenin konumunun fay hatlarını harekete geçirerek, deprem, tsunami ve volkanik patlamalar meydana getireceğini dile getirdi. Bu söylentilerin basında yayılması sonrası ise büyük panik yaşandı.

Fakat Ulusal Havacılık ve Uzay Dairesi'nde görevli bilim insanları bu söylentileri yalanladı. Meade, ağustostaki güneş tutulmasından sonra kasırgaların arttığına dikkatleri çekti. Bunun felaketin öncüsü olduğunu ifade etti.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım