Ünlü jokeyin cansız bedenine ulaşıldı

Son Güncelleme: 09 Ağustos 2017 Çarşamba 10:03

Bursa ilinin Mudanya ilçesine bağlı Yalıçiftlik köyü Ketendere sahilinde denize giren ünlü jokey Ediz Arslan kaybolmuştu.

Dün yapılan arama çalışmaları neticesinde olumlu bir sonuç alınamazken, sabah saatlerinde Arslan'ın cansız bedeni dalgıç ekiplerince bulundu.

Alınan bilgilere göre Mudanya'nın Yalıçiftlik köyü Ketendere sahilinde dün saat 19.00 sularında 4 arkadaşı ile denize giren 24 yaşındaki ünlü jokey Ediz Arslan, yoğun dalgalar ve fırtına sebebiyle denizde kayboldu. Arslan'ın kaybolduğu gören arkadaşları hemen sahil güvenlik, jandarma ve arama kurtarma birimlerine haber verdiler.

Dalgıçların gece arama çalışmalarından sonuç elde edilemeyince, arama çalışmaları sabaha kaldı. Sabahın ilk ışıklarıyla dalgıçların yaptığı çalışmayla Ediz Arslan'ın cansız bedeni bulundu. Arama çalışmalarını yakından izleyen ailesi ve yakınları ise acı haberle yıkıldı. Türkiye Jokey Kulübü'nün sevilen jokeyinin çok sayıda birinciliği bulunuyordu.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım