Uçak kazasında ölen Mina Başaran kimdir?

  • 1823
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 12 Mart 2018 Pazartesi 13:15

Birleşik Arap Emirlikleri'nden Türkiye'ye gelen bir özel jet, İran'ın başkenti Tahran'ın güneyinde düştü. bu özel jette yaşamını yitiren Mina Başaran kimdir sorusunun yanıtı internette en çok aranılanlar arasına girdi. İşte merak edenler için Mina Başaran kimdir sorusunun cevabı…

Birleşik Arap Emirlikleri’nden İstanbul ilinde giderken kaza yapan ve düşen özel jette Mina Başaran'ın da olduğu açıklanmıştı. Bu açıklamanın ardından Mina Başaran kimdir sorusunun yanıtını merak eden vatandaşlar internetin başına geçtiler. İşte Mina Başaran’ın yaşı, kariyeri gibi merak edilen detaylar.

MİNA BAŞARAN KİMDİR?

Başaran Holding’in varisi ve Başaran ailesinin tek kızı olan Mina Başaran 28 yaşındaydı. 2013 senesinden bu yana holdingde aktif bir şekilde görev yapan Başaran’ın Can isminde bir erkek kardeşi var. Mina Başaran birçok dergide seyahat yazıları yazmaktaydı.

Birleşik Arap Emirlikleri’nden dönen özel jette Hüseyin Başaran'ın kızı Mina Başaran ve 7 arkadaşı vardı. Mina Başaran, Dubai'de olan bekarlığa veda partisinden dönüyordu. Gıda, turizm, yatçılık, inşaat ve enerji alanlarında iş yapan Hüseyin Başaran'ın işlerinde ona en büyük yardımı kızı Mina Başaran yapıyordu. Başaran, Koç Üniversitesi'nde işletme bölümünü okumasının ardından European Business School'da lüks marka yönetimi üzerine master eğitimi almıştı.

Mina Başaran ile Metprint Baskı Sistemleri'nin sahibi Murat Gezer, mutlu bir ilişkinin ardından bu ilişkiyi Ekim ayında resmiyete dökerek nişanlanmışlardı.

14 NİSAN’DA DÜĞÜNÜ VARDI

Mina Başaran ve Murat Gezer ekim ayında nişanlanmışlar ve 14 Nisan tarihinde Çırağan Sarayı'nda görkemli bir düğün töreni ile evleneceklerdi.

 

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım