Tuğba Özay makyaj eleştirilerine yanıt verdi

Son Güncelleme: 31 Ağustos 2017 Perşembe 10:36

Tuğba Özay, arkadaşı Vatan Şaşmaz'ın cenaze törenine makyajlı bir biçimde katıldığı ile alakalı yapılan eleştirilere uzun bir cevap  verdi.

Filiz Aker tarafından öldürülen Vatan Şaşmaz'ın cenaze törenine katılan Tuğba Özay, bir magazin programında hakkında yapılan eleştirilere tepki gösterdi.

Cenazeye makyajlı katılması ile alakalı eleştirilen Tuğba Özay'ın eleştirilere sosyal medyadan cevabı şöyle oldu:

"İki kadın çıkmışlar televizyona hakkımda ileri geri konuşuyorlar… Esasında ben böyle polemiklerden hep uzak durmak istediğim için çoğu zaman muhatap almam, konuşmam… Çünkü istenileni bilirim. Fakat sevenlerimden gelen yoğun baskı üzerine açıklama gereği duyuyorum; Acı bir ölümün ardından bunları tartışıp konuşacak kadar ucuzladıysa ölüm bu ülkede vay halimize! Ben ki günlük hayatımda asla makyaj yapmam, profesyonel çekimlerimde bile fondöten kullanmam ki kalkıp cenazeye giderken makyaj yapacağım… Sizler yüzünüzü kapatabilmek için kilolarca fondöteni suratınıza boca ederken ben zerre sürmem onlardan yüzüme. Yakınımda olan herkes, makyörüm, ekibim kim varsa yanımda çok çok iyi bilir. Siz kalkmış makyaj yapıp süslenip püslenip cenazeye katıldığımı kamuoyunda hakkımda yaratmaya çalıştığınız algı doğrultusunda konuşuyorsunuz. Biraz kaba olacak herkesin affına sığınarak diyeceğim o ki güzellik cidden başa bela .. Ve bu ülkede ölmek bile neredeyse suç olmuş!"

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım