Trump şimdi yandı! Her şeyi anlatacak...

Son Güncelleme: 16 Şubat 2018 Cuma 12:54

Trump'ın avukatının, "Başkan'ı korumak için cebimden sus payı verdim" demesinden sonra Daniels, "Gizlilik sözleşmesini ihlal ettiler. Trump ile yaşadığım geceyi anlatmaya hazırım" dedi.

ABD Başkanı Donald Trump'ın avukatı Michael Cohen'in geçtiğimiz ay gündeme gelen ve Trump'ın First Lady Melania Trump ile beraberken bir cinsel içerikli film yıldızı ile ilişkide olduğu iddiası hakkında,

"Başkan Trump'ı korumak için Stormy Daniels'ın sessiz kalması için cebimden 130 bin dolar ödemiştim" demişti.

"DANİELS, HİKAYEYİ ANLATACAK"


Bu açıklamaya karşı cinsel içerikli film oyuncusu Stormy Daniels'tan geldi. Daniels, Cohen'in açıklamasının ardından bugün konuştu. Menajeri Gina Rodriguez aracılığıyla basının sorularını yanıtlayan Daniels, Trump'ı korkutan bir açıklama yaptı. Rodriguez,

"Cohen'in Daniels'a sus payı verdiğini söylemesi, sözleşme ihlali anlamına gelir. Şimdi Daniels her şeyi söylemekte özgürdür. Daniels, hikayeyi anlatacak" dedi.


Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım