THY attı Nusret kaptı…

Son Güncelleme: 31 Temmuz 2017 Pazartesi 11:22

Türk Hava Yolları'nın işten çıkardığı 30 aşçı Nusret'in restoranlarında işe girdiler. Ünlü işletmeci Nusret Gökçe'nin iş teklifi karşısında şoke olan aşçılar, Gökçe'ye ait İstanbul'un farklı noktalarındaki Nusr-Et isimli restoranlarda işe başladılar.

Airport Haber’den alınan bilgilere göre; Türk Hava Yolları'nın geçen sene kapasite düşürmesi sonrası işten çıkarılan Do&Co çalışanlarından 30'unu, ünlü restoran işletmecisi Nusret Gökçe kaptı.

Türk Hava Yolları'nın ikram firması Turkish Do&Co'dan çıkarılan uçan aşçılar Nusr-Et'te işe başladılar. Son senelerin en popüler işletmecilerinden biri olan Nusret Gökçe'nin, Türk Hava Yolları'nın ikram şirketinden çıkarılan uçuşlardaki aşçıları kendi restoranlarında görmek istemesi üzerine 30 civarında uçan aşçı işe alındı.

Türk Hava Yolları ile sürekli seyahat eden Gökçe'nin, uçaklarda görev alan uçan aşçıların servislerinden oldukça memnun olduğu ve işsiz kaldıklarını öğrendiği anda da uçan aşçılar ile temasa geçilmesini istediği ifade edildi.

 

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım