TEM Otoyolu'nda yoğunluk ve kazalar başladı!

Son Güncelleme: 26 Ağustos 2017 Cumartesi 08:44

TEM Otoyolu'nun Bolu geçişinde gece saatlerinde bayram trafiği yoğunluğunda artış yaşanırken, gerçekleşen iki kazada 19 kişi yaralandı.

Marmara Bölgesi’nden 10 günlük Kurban Bayramı tatilini yapmak için memleketlerine gitmek amacıyla araçları ile yola çıkanlar, TEM Otoyolu'nun Bolu kesiminde yoğunluğa sebep oldu. Bilhassa Bolu Dağı Tüneli çıkışından itibaren daha fazla hissedilen yoğunluk nedeni ile trafik birimleri güzergahta denetimleri sıklaştırdı. Bölgede kazalar da olunca 5 kilometreyi bulan araç kuyrukları oluştu.

Şimdiden iki kaza

TEM Otoyolunun Ankara istikameti Köroğlu mevkiinde 55 NA 583 plakalı araç, yolcu otobüsüne çarptı. Kaza sonucunda otomobilde bulunan 7 kişi hafif yaralandı.

Ankara yönüne giden Bayram Kahraman şoförlüğündeki 55 PR 325 plakalı otomobil ile Ali Gemici yönetimindeki 34 SB 6531 plakalı kamyonet Yeniçağa kavşağında çarpıştı. Kazada 12 kişi yaralandı.

Her iki kazada yaralanan 19 kişi, ambulanslar ile şehirdeki hastanelere kaldırılarak tedaviye alındı. Bu arada karayolunda çok sayıda maddi hasarlı kaza da meydana geldi.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım