T.C Kimlik numarası hayatını zindana çevirdi!

Son Güncelleme: 24 Kasım 2017 Cuma 15:16

18 yaşındaki Abdülselam Deniz isimli vatandaşın başına ilginç T.C. kimlik numarasından dolayı gelmedik kalmadı. Genç adam birbirinden farklı kayıtlarda, 'emekli', 'Kıbrıs gazisi' ve 'dolandırıcı' olarak görünüyor ve hakkında açılmış pek çok dava sebebi ile hayatı mahkemelerde geçiyor.

18 yaşındaki Abdülselam Deniz'in T.C kimlik numarası on tane 1, bir tane de 0 rakamından oluşmakta. '11111111110' kimlik numarasından dolayı Türkiye'nin pek çok bölgesinde açılmış davalar bulunduğu ifade ediliyor.

Abdülselam Deniz'in Antalya ve İzmir gibi turistlik yerlerde evleri görünürken, farklı yerlerde de arsaları bulunduğu görünüyor. Terör örgütüne yardım eden bir derneğin başkanı olarak da göründüğü öne sürülen Abdülselam Deniz, bu sebepten ötürü gözaltına alındığını ifade ediyor.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım