Suudi Prens ordusu ile Bodrum sokaklarında!

Son Güncelleme: 16 Ağustos 2017 Çarşamba 08:52

Dünyanın en zengin veliaht prensi, Bodrum sokaklarında elinde tesbih ile tur attı. Vatandaşların meraklı bakışları arasında koruma ordusu ile gezen prensi tanıyan olmadı.

Suudi Arabistanın en zengin veliaht prensi El Velid Bin Tallal Bin Abdülaziz El Suud Bodrum sokaklarında elinde tesbihiyle gezdi. Bodrum marinasına inen prens koruma ordusu ile beraber sokak sokak dolaştı. Meraklı bakışlar arasında yürüyen prensi ise kimse tanıyamadı. Kareli lacivert bir gömlek ve lacivert bir şort ile dolaşan prensin elindeki Zaza tesbihi ise dikkatleri çekti. Prense Başbakanlık danışmanı Taha Genç eşlik etti.

Suudi Arabistan Kraliyet Ailesine mensup olan ve 32 milyar dolarlık serveti ile dünyanın sayılı zenginlerinden biri olan Prens El Velid Bin Tallal Bin Abdülaziz El Suud ve ailesi, tatil için Muğla'nın Bodrum’a geldi. Milas - Bodrum havalimanına iniş yapan kraliyet uçağımdan 300 valiz ve 30 bisiklet çıkmıştı.

Geldiği gün bisiklete binen prens dün ise cennet koyda yürüyüş yaptı. Akşam Yalıkavak mahallesinde yemek yiyen prens bunun ardından Bodrum merkeze geçip çarşıyı dolaştı. 40 kişilik koruma ekibi ile Bodrum marina, Neyzen Teyfik caddesinde gezen prens ailesi ile beraber bir kafeye oturdu. Kafeyi kapatan prens ortalama 2 saat boyunca ailesi ve yakın dostlarıyla sohbet etti.

 

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım