Skandal Müge Anlı'da ortaya çıktı

  • 1175
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 03 Ekim 2017 Salı 18:43

Ailesi, kaybolduğu için Müge Anlı'nın programına başvuran 13 yaşındaki Z.Ş.'nin zorla nişanlandırıldığı için, sevdiği adama kaçtığı ve 7 aylık hamile olduğu meydana çıktı.

ATV'de ekranlara gelen ve kayıpları bulan program Müge Anlı ve Tatlı Sert'te dün skandal bir olay meydana geldi. Cuma günü hakkında kayıp ilanı verilen 13 yaşındaki Z. Ş.'nin zorla nişanlandırıldığı ve 7 aylık hamile olduğu meydana çıktı.

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında 29 Eylül tarihinde başvuran bir aile 8 aydır kayıp olan kızları Z. Ş.'yi arıyordu. Z. Ş. cuma günü programa başvurulunca ortaya çıktı. Fakat olay sanıldığı gibi çıkmadı.

Müge Anlı, zorla nişanlandırılan 13 yaşındaki Z. Ş.'nin fotoğraflarını canlı yayında babaannesine gösterdi. Ama babaannesi konuyu bilmediğini ifade ederek her şeyi yalanladı.

Müge Anlı'da bu duruma inanmadı. Savcılık konu ile alakalı olarak harekete geçip Z. Ş. ile ilişki yaşayan genç adamı tutukladı. 13 yaşındaki genç kız yaptığı açıklamada, zorla nişanlandırıldığı için evden kaçtığını ve sevdiği adamdan hamile kaldığını belirtti. Skandal olay sonrası genç kızın ailesine dava açılması bekleniyor.

 

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım