Siyah Beyaz Aşk 1. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizi ne zaman başlıyor?

  • 1236
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 06 Eylül 2017 Çarşamba 20:41

Kanal D’de ekranlarında izleyicisi ile buluşacak olan Siyah Beyaz Aşk 1. bölüm fragmanı yayınlandı.İşte dizi ile alakalı detaylar...

Yapımcılığını D Producitons’ın üstlendiği, başrollerini İbrahim Çelikkol ve Birce Akalay’ın paylaştığı, Siyah Beyaz Aşk 1. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yönetmenliğini Yasin Uslu yapıyor. Dizinin senaryosu ise Eylem Canpolat ve Sema Ergenekon’a ait.

Siyah Beyaz Aşk 1. bölüm fragmanı

Fragmana tango damga vurdu…

Yayınlanan ilk tanıtımda İbrahim Çelikkol ve Birce Akalay’ın yaptıkları tango dansı dikkatleri çekti. İkili çekimlerden evvel Erdal Atik’ten dans dersi aldı.

Sevmeyi unutmuş, gerektiğinde gözünü karartıp can alabilen Ferhat’la; yüreği sevgi dolu, kendini insanları iyileştirmeye adamış doktor Aslı’nın hikayesini konu alan “Siyah Beyaz Aşk” dizisini yayınlanma tarihi henüz netleşmedi. Dizi çok yakında Kanal D’de.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım