Sınırı geçerken bavulundan çıkan şey herkesi şok etti!

Son Güncelleme: 16 Eylül 2017 Cumartesi 10:11

Artvin ilinin Hopa İlçesi Sarp Sınır Kapısında görev yapan polisler, büyük bir valiz ile, yaya olarak Türkiye’den çıkış yapmak isteyen Gürcistan uyruklu Domentı S.’nin hareketlerinden şüphelendiler.

Artvin ilinin Hopa İlçesi Sarp Sınır Kapısında görev yapan polisler, büyük bir valiz ile, yaya bir şekilde Türkiye’den çıkış yapmak isteyen Gürcistan uyruklu Domentı S.’nin hareketlerinden şüphelendi. Domentı S., durdurulup valizinde arama yapıldı.

Valizin içinde cenin pozisyonunda saklanan Rus uyruklu Angelina S. isimli kadın bulundu. Rus uyruklu Angelina S. ile Domenti S. gözaltına alındı. Domentı S. işlemlerinden sonra sınır dışı edilirken, Rus uyruklu kadın Angelina S.’nin, Türkiyede kullandığı otomobille 1 kişinin yaralanmasına yol açtığı kaza sebebi ile Antalya Kemer Sulh Ceza Hâkimliğince konulan yurt dışına çıkış yasağı bulunduğu ortaya çıktı.

Gözaltındaki Rus uyruklu Angelina S. hakkındaki soruşturmanın ise sürdüğü ifade edildi.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım