Sezen Aksu'nun oğluna hırsızlık şoku!

Son Güncelleme: 08 Ekim 2017 Pazar 16:38

Meşhur sanatçı Sezen Aksu'nun oğlu Mithat Can Özer’in cipi Levent ilçesindeki evinin önünden bu sabah çalındı.

Alınan haberlere göre, Mithat Can Özer’in evine giren hırsız kıymetli eşyalar ile beraber konutun önünde park halinde olan 2008 marka Land Rover Discovery model aracı da çaldı. Mithat Can Özer'in olay esnasında evde olduğu ifade edildi.

Sabah saatlerinde gelişen bu hırsızlık olayından sonra Mithat Can Özer, ifade vermek için karakola gitti.

MİTHAT CAN ÖZER KİMDİR?

Mithat Can, 11 Kasım 1981'de İstanbul'da dünyaya geldi. Mithat Can Özer, Sezen Aksu ve iş adamı Sinan Özer'in oğlu.

Mithat Can, Şükrü Özyıldız ve Hande Doğandemir'in başrollerini paylaştıkları ''Her Şey Aşktan'' sinema filminde rol aldı, bu sayede ilk oyunculuk deneyimini yaşamış ve oyunculuk dünyasına adım atmış oldu.

Sezen Aksu'nun ''Tören'' adlı şarkısının söz ve müziği de Mithat Can Özer'e ait.

Mithat Can Özer bir dönem Nurgül Yeşilçay ile aşk yaşadı. Hatta Nurgül Yeşilçay'a '35'inde Lolita' isimli bir şarkı da yazdı.

Öte yandan Mithat Can Özer'in adı bir dönem, şimdilerde eşi Murat Dalkılıç ile boşanma aşamasında olan Merve Boluğur ile de anılmıştı. Ancak daha sonra Mithat Can bu iddiaları yalanladı.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım