Şeyma Subaşı'na sosyal medyadan saldıranlara şok!

  • 1136
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 13 Kasım 2017 Pazartesi 15:06

Acun Ilıcalı’nın bir süre evvel evlendiği Şeyma Subaşı’na internet üstünden sosyal medya hesaplarından hakaret ettiği iddiası ile 3 kadın gözaltına alındı.

 

Hakaret eden 1 kişinin ise arandığı ifade edildi. Zanlıların organize bir şekilde Şeyma Subaşı’na hakaret ettikleri, üzerinde bazı montajlar yapılan videoları sosyal medya hesaplarında paylaştıkları belirlendi. Olay ile alakalı paylaşımda bulunan 15 kişinin de isimlerinin belirlendiği ve yakalanmaları için çalışmaların sürdüğü haberi alındı.

 YAKALANINCA ŞOK HAREKET

İstanbul Cumhuriyet Savcılığının açtığı bir soruşturma üzerine harekete geçen Asayiş Şube Müdürlüğüne bağlı birimler 9 Aralık 2016 tarihinden itibaren sosyal medya hesapları aracılığı ile Şeyma Subaşı’na hakaret eden kişileri yakalamak için operasyon başlattılar.

Arge Bilgi İşlem Büro Amirliği Bilişim Suçları Bürosu tarafından yapılan operasyonda 38 yaşındaki Yeşim N. İstanbul’da, 37 yaşındaki İlknur R. ise Mersin’de gözaltına alındı.

Zanlıların gözaltı işlemleri esnasında Yeşim N.’nin suç delillerini yok etmek için kullandığı tablet bilgisayarı kırmaya çalıştığı fakat başarılı olamadan yakalandığı belirtildi. Bu operasyonun şüphelilerinden Canan K.’nın ise bir süre önce yurt dışına çıktığı ve yakalanması için interpol aracılığı ile işlemlerin sürdüğü öğrenildi.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım