Şevket Çoruh'un evlilik heyecanı

Son Güncelleme: 22 Kasım 2017 Çarşamba 08:23

12 senedir Arka Sokaklar dizisinde Mesut Komiser'e can veren Şevket Çoruh, şu sıralarda hayatının en yoğun günlerini yaşıyor.

Duymayan Kalmasın'dan alınan haberlere göre; Dizi setinin yanı sıra “Frankeştayn Canavar Gibi” ve “Aile İşi” filmlerinde de oynayan başarılı oyuncu bir taraftan da bütün birikimini ortaya koyup kurduğu Baba Sahne'nin ayakta kalması için dört koldan çalışıyor.

Özel hayatında da her şey yolunda giden Şevket Çoruh, 4 senedir medya ve iletişim sektöründe çalışan Özge Turna ile beraberlik yaşıyor. Şevket Çoruh'un uzun zamandır planladığı evlilik teklifini de sonunda yaptığı ve sevgilisine iri bir tektaş yüzük hediye ettiği öğrenildi.

Şevket Çoruh'un aldığı tektaş yüzük sevgilisi Turna'nın sosyal medyadan paylaştığı fotoğrafta gün yüzüne çıktı. Çiftin yakın zamanda nikâh masasına oturacağı öğrenildi.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım