Sevgilisine kızıp aldattı! Fotoğrafları yanlışlıkla sevgilisine yolladı

Son Güncelleme: 28 Ocak 2018 Pazar 04:37

İngiliz Charlotte Guy, erkek arkadaşına kızarak başka bir erkekle beraber olduğu o anları arkadaşına göndereceğine kazara sevgilisine gönderdi. Hatasını anlayan genç kız, uyuşturucu komasına girerek yaşamını yitirdi.

İngiltere'de yaşayan 17 yaşındaki üniversite öğrencisi Charlotte Guy, erkek arkadaşına kazara başka bir erkekle yatakta yatarken çekilmiş bir fotoğraf gönderdi. 

20 yaşındaki sevgilisi Jack Hurst ile bir dargın bir barışık olan genç kız, bu hatası üzerine adeta harap oldu. Hatasının farkına varan kız mesajı yanlışlıkla attığını ifade ederek sevgilisinden özür diledi ve "Ben korkunç biriyim" dedi. Jack, görüşüp durumu açıklamak isteyen kızın bu teklifini reddetti.

Bunun üzerine bunalıma giren genç kız, alkol ve yüksek dozda uyuşturucu kullandı. Hurst, genç kızın mesajlarından şüphelenerek onu aradı ancak ulaşamadı. Bunun üzerine polise haber verdi ancak artık çok geçti. Kızın cesedi Manchester'dak St John Rigby College'ın yakınında bulundu. Genç kızın intihar amacıyla bu dozda alkol ve kokaini birbirine karıştırdığını iddia edildi

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım