Seren Serengil'e hapis cezası

Son Güncelleme: 29 Ocak 2018 Pazartesi 10:21

Seren Serengil, Gülben Ergen'in kendisi hakkında aldırdığı "tedbir kararı"nı ihlal ettiği için 3 gün hapse girecek.

Seren Serengil’in yorumcusu olduğu ‘Duymayan Kalmasın’ programında Gülben Ergen aleyhine konuşmasına mahkeme tarafından engel getirilmişti. Seren perşembe günü teslim olacağını ifade etti. Demet Akalın da yakın arkaşının yerine yarın programda yorum yapacak.

Seren Serengil karara uymadı. Gülben Ergen şikayet etti. Seren Serengil için 3 gün ‘zorlama hapis’ kararı çıktı. Seren perşembe günü teslim olacağını açıkladı. Demet Akalın da yakın arkaşının yerine yarın programda yorum yapacak.

OLAYIN GEÇMİŞİ

Gülben Ergen, üç ay önce "Duymayan Kalmasın" programında yaptığı yayınlar nedeniyle Seren Serengil’e tedbir kararı aldırdı. Mahkemenin tedbir kararına rağmen Seren Serengil'in programında ve Instagram hesabında aleyhte yayın yapmayı sürdürdüğünü iddia eden Gülben Ergen’in başvurusu üzerine mahkeme Seren Serengil’in 3 gün süreyle zorlama hapsine karar verdi.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım