Seda Sayan’ın “Ne inşaat işçileri var sözlerine” sert tepki…

Son Güncelleme: 06 Mart 2018 Salı 14:41

Seda Sayan, dün Ece Gürsel’i ağırladığı televizyon programında “Ne inşaat işçileri var” sözleri ile büyük bir gafa imza atmıştı. Seda Sayan’a inşaat işçilerinden sert tepki geldi.

Seda Sayan, Show Tv ekranlarında dün Ece Gürsel’i ağırladı ve konu sperm bankasına geldiğinde “Ne inşaat işçileri var” diyerek duyanları şoke eden bir skandala imza attı.  Ece Gürsel’e hamile kalmak için evlenip evlenmeyeceğini soran Seda Sayan, Gürsel’den hamile kalacaksam evlenirim yanıtını aldı. Bu arada oradan başka birisi sperm bankasını düşünüp düşünmediğini sorunca, Seda Sayan” ne inşaat işçileri  var” diyerek sperm bankasına gerek olmadığını ima etti.

Dünkü Seda Sayan programı herkesi şaşkına çevirdi. Programda konuk Ece Gürsel’e Bilal Özcan, "Sperm bankasından hamile kalmak ister misin?" diye sordu. Ece Gürsel bu konu ile alakalı annesi ile görüştüğünü ifade ederek annesinin hiçbir koca adayı olmazsa böyle bir şey yapılabileceğini söylediğini aktardı. Ama bu sırada sözünü kesen Seda Sayan, şu ifadeleri kullandı:

"Kız yazık ne inşaat işçileri var. Onlar insan değil mi? Kız siz ne bekliyosunuz doğurmak için. Baktın adamın genleri güzel. Maşallah sırım gibi. Tuttuğunu koparıyor, kuvvetli! Yap çocuğu ne var? "

İNŞAAT İŞÇİLERİNDEN SERT TEPKİ

Konu ile alakalı çok öfkelendiğini belirterek Seda Sayan’a sert tepki gösteren  İnşaat İşçileri Sendikası Örgütlenme Sekreteri Yunus Özgür, taşeron inşaat işçilerinin adam yerine koyulmadığını ve bu tip programlarda da bunun sergilendiğini dile getirdi. Her gün inşaatlarda işçi ölümlerinin olduğunu vurgulayan Özgür, Patronların inşaat işçisini para üreten bir makine gibi görmesinin bir yansımasının da Seda Sayan olduğunu ifade etti.

İnşaat işçilerinin bir ailelerinin olmadığı, ahlak anlayışları ve duygularının olmadığı gibi yansıtıldığını belirten özgür aslında bu sözlerin Seda Sayan’ın kendi ahlak anlayışını yansıttığı dile getirdi.

 

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım