Seda Sayan'dan evlilik açıklaması!

Son Güncelleme: 20 Kasım 2017 Pazartesi 17:17

Seda Sayan, 'Seviyorum' projesinde birlikte çalıştığı Yunanistan'ın popüler şarkıcısı Cefi Tayuk ile evlendiği yönünde çıkan haberler için açıklama yaptı. İşte Seda Sayan'ın o açıklaması...

Geçtiğimiz günlerde bazı internet sitelerinde şarkıcı Seda Sayan’ın aynı projede yer aldığı meslektaşı Cefi ile gizli bir biçimde evlendiğine dair haberler yer almıştı.  Bu haberlerden sonra Sedan Sayan isyan etti ve bir basın açıklaması yaptı.

Seda Sayan, Cefi’nin yakın dostu olduğunu ve sadece iş ortaklıklarının bulunduğunu ifade etti. Aralarında herhangi bir duygusal ilişkinin mevcut olmadığını da sözlerine ekledi.

İŞTE SEDA SAYAN'IN O AÇIKLAMASI:

Değerli basın mensupları,

Türkiye'de son dönemde ne yazık ki üzücü bir şekilde magazin basınının, gerçekleri ortaya çıkarma kaygısı duymaksızın yalan haberler vasıtasıyla gündem oluşturma çabası içerisinde olduğunu görüyoruz.

Bu yalan haberlerden biri de şahsım ve Cefi TAYUK ile ilgili olarak, evlendiğim yolunda çıkan haberlerdir.

Bildiğiniz üzere son derece şeffaf yaşayan bir insan olarak, birisiyle evlenecek olsam gizlemek yerine sizleri de davet eder, tebrikleri kabul ederdim. Ve yine siz değerli basın mensuplarından niyet okuyuculuğu yapmak yerine, arayıp bizzat bana sormanızı beklerdim.

Öte yandan, belirtmek isterim ki Cefi benim yakın dostum ve iş ortağım olup, aramızda herhangi bir duygusal ilişki mevcut değildir.

Bu nedenle hakkımda bu yönde yapılacak haberlere bir son verilmesi ile mesleki ve özel hayatıma saygı gösterilmesini rica ediyorum.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım