Samsun'da dayak yiyen gelin olayının sırrı çözüldü!

  • 1975
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 29 Ekim 2017 Pazar 14:43

Samsun ilinde bir mahallede yapılan düğünde, erkek ve kız tarafı arasında takı yüzünden çıktığı öne sürülen kavganın sırrı çözüldü. Olayı anlatan gelin Dudu B., "Her şeyi benim ailem planladı. Erkek tarafının hiçbir suçu yok" dedi.

Samsun ilinin İlkadım ilçesinde 22 Ekim tarihinde yapılan düğünde, erkek ve kız tarafı arasında takı sebebi ile kavga çıkmış ve olayda gelin ve damadın da aralarında olduğu 12 kişi darp sonucu yaralanmıştı. Olaydan sonra kız tarafı, erkek tarafını suçlayıp kendilerini darp ettiklerini ve altınlar yüzünden kavga çıkarttıklarını öne sürmüştü.

Kavgadan onra gazetecilere konuşan damat Bilgin A., suçlamaları kabul etmeyip kız tarafını dolandırıcılıkla suçladı. Kız tarafının düğündeki takıları alabilmek için aralarında plan yaptıklarını ve bu şekilde bir kavga çıkartıp gelini düğünden kaçırdıklarını öne süren damat Bilgin A.'nın iddialarını gelin doğruladı.

Olay ile alakalı konuşan gelin Dudu B.,

"Bu olayda erkek tarafının hiçbir suçu yok. Her şeyi benim ailem yaptı. Takıları almak için böyle bir plan yaptılar. Bana da onların dediklerini yapmam için sürekli hap içirdiler. Düğünde kavgayı çıkartan benim ailem. Eşimi de kandırdılar beni de. Hepsini babamlar yaptı. Altınlar da babamda şuan. Daha önceden de ben bir evlilik yaptım. Onlardan da süt parası aldılar. Ama ben onların altınlarını geri verdim. Ben eşimi seviyorum. Hatamı anladım ve ondan özür diliyorum" diye konuştu.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım