Recep Akdağ sabahlara kadar o diziyi izlemiş!

Son Güncelleme: 10 Kasım 2017 Cuma 09:46

Başbakan Yardımcısı Recep Akdağ, tecrübe kazanmak için Kolombiyalı uyuşturucu kartellerinin hayatını işleyen Narcos dizisini sabah 4'lere kadar ayakta kalıp izlediğini anlattı.

Başbakan Yardımcısı Recep Akdağ, İspanya’nın başkenti Madrid’de Dünya Sağlık Örgütü’nün (DSÖ) ‘Bulaşıcı Olmayan Hastalıklar ve Sağlık Sistemleri’ başlıklı toplantıya katılımda bulundu.

Türkiye’de uyuşturucu ile mücadelenin koordinasyonun da kendisine bağlı olduğunu ifade eden Akdağ, ‘Biraz tecrübe kazanmak için Narcos adlı dizinin 3 sezonunu kısa bir sürede sabah 4’lere kadar ayakta kalarak izlediğini’ anlattı.

 

NARCOS DİZİSİNİN KONUSU

Dünyanın en büyük uyuşturucu kaçakçısı olarak anılan Pablo Escobar’ın gerçek hayat hikayesinden uyarlanan dizi, dünya çapına yayılmış bir uyuşturucu şebekesini engellemeye çalışan kolluk kuvvetlerini konu ediniyor.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım