Psikolog olacaktı, 4. Kattan atlayarak intihar etti

  • 1488
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 24 Ağustos 2017 Perşembe 11:36

İzmir ilinin Bornova ilçesinde özel bir üniversitede psikoloji bölümü 4’üncü sınıf öğrencisi 23 yaşındaki Ceylin Özgür, gece yarısı arkadaşları ile kaldığı 4. kattaki evin mutfak penceresinden atladı.

İzmir Bornova’da geçtiğimiz pazartesiyi salıya bağlayan gece saat 01.00 sularında Özkanlar Mahallesi’nde gerçekleşen olayda özel bir üniversitede psikoloji bölümü 4. sınıf öğrencisi Ceylin Özgür, okul arkadaşlarıyla beraber kaldığı 4 katlı binanın en üst katındaki evin mutfak camından bilinmeyen sebeple kendini boşluğa bıraktı.

Gürültü üzerine sokağa çıkanlar, genç kızı yerde kanlar içerisinde görür görmez sağlık kiplerine haber verdiler. Gelen sağlık birimlerinin yaptığı müdahaleden sonra ambulansla Ege Üniversitesi Hastanesi’ne kaldırılan Ceylin Özgür, yapılan müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.

Ceylin Özgür’ün cesedi savcının incelemesinden sonra otopsi yapılmak üzere İzmir Adli Tıp Kurumu’na gönderildi. Özgür’ün evinde yapılan aramada ise herhangi bir intihar notuna rastlanmadı. Adli Tıp’tan alınan Ceylin Özgür’ün cenazesi memleketi Manisa ilinde toprağa verilirken, arkadaşları tarafından çok sevilen genç kızın neden intihar ettiği araştırılıyor.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım