Pizza beklerken seks yapan çifte ilginç ceza!

Son Güncelleme: 18 Ekim 2017 Çarşamba 07:24

Ülkemizde de şubeleri olan bir fast-food zincirinin İngiltere şubelerinden birinde pizza beklerken seks yapan çifte ilginç bir ceza geldi. Genç sevgililer 23 ay boyunca geceyi beraber geçiremeyecekler.

Scarborough şehrinde ikamet eden Danielle Hirst ve Craig Smith isimli sevgililer, 28 Şubat'ta meşhur pizzacının bir şubesinde cinsel ilişkiye girerken güvenlik kameralarına takıldılar.

Bugün hâkim karşısına çıkan sevgililer cezaevine girmekten son anda kurtuldu. Mahkeme çifte 12 ay toplumsal hizmetin yanı sıra akşam 07.00 ile sabah 07.00 saatleri arasında aynı evde kalmama cezası verdi.

Görüntüler bir restoran çalışanı tarafından sosyal medyada yayınlanmış ve Hirst ile Smith gözaltına alınmıştı. 29 yaşındaki Hirst polis sorgusunda olaydan dolayı özür dilemiş ve cezayı hak ettiklerini ifade etmişti. 31 yaşındaki Smith ise ifade vermeyi reddetmişti.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım