Oyuncu Mine Tugay dolmuşçunun saldırısına uğradı!

Son Güncelleme: 10 Kasım 2017 Cuma 11:10

Oyuncu Mine Tugay, geçen gün otomobili ile seyir halindeyken bir minibüs şoförünün saldırısına uğradığını sosyal medya hesabından açıkladı.

Ülkemizde kadına yönelik şiddet durmak bilmiyor. Sivil toplum kuruluşlarının ve gönüllülerin çabalarına karşın kadına şiddeti engelleme konusunda bir ilerleme kaydedilemiyor.

Ünlü isimler de zaman zaman şiddet, tehdit, taciz içerikli saldırıların hedefi olabiliyor. Bunun son mağduru ünlü oyuncu Mine Tugay oldu. 39 yaşındaki oyuncu, sosyal medya hesabından bir minibüs şoförünün saldırısına uğradığını açıkladı. Bu açıklamasının ardından Mine Tugay’ın takipçileri oyuncuya destek verdi.

Tugay sosyal medya hesabında şunları yazdı:

''Şehrin ortasında bir minibüs şoförünün saldırısına uğradım. Tek suçum beni arabasıyla taciz ettiği için kornaya basmam...''

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım