Nusret'ten yeni burger zinciri

Son Güncelleme: 07 Şubat 2018 Çarşamba 12:43

ABD'deki 2. restoranını New York'ta açan Nusr-Et, yemeklerin pahalı olduğu eleştirilerine, fiyatların daha makul seviyelerde olacağı bir burger zinciri ile cevap vermeye hazırlanıyor.

New York Post gazetesine demeç veren Nusr-Et markasının kurucusu Nusret Gökçe, kuracağı burger zincirinin adının ünlü tuz serpme hareketinden ilhamla 'Salt Bae' olacağını belirtti.

Alınan haberlere göre,

"Los Angeles'daki ilk Salt Bae restoranı için kira anlaşması imzaladık bile" diyen Gökçe, burger zincirinin ikinci restoranını da Soho'da açacaklarını söyledi. 

Haberde, restoranın yaklaşık 400 metrekarelik bir büyüklüğe sahip olacağı ve alkol satışı da yapılacağı belirtildi. New York Post, diğer retoranlarının aksine Nusr-Et'in burger zincirinin, makul fiyatlarıyla herkese hitap etmeyi amaçladığını ve klasik fast food zincirlerinden farklı olarak masaya servis yapılacağını yazdı.

Gökçe, yeni konsept için "Sadece zenginler için olmayacak" diye konuştu.

İSRAİLLİ EMLAK KRALIYLA ÇALIŞACAK

Doğuş Holding Başkan Yardımcısı Yavuz Pehlivanlar, ilk restoranın sonbaharda açılacağını, burger zincirini Manhattan ve Brooklyn'deki restoranlarla genişletmeyi hedeflediklerini söyledi. 

Pehlivanlar, projeye İsrail asıllı emlak patronu Rotem Rosen'in de destek verdiğini ifade etti.

New York'un önde gelen emlak patronları arasında yer alan İsrailli Rotem Rosen, Doğuş Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Şahenk'in kumarhaneleriyle ünlü Las Vegas'ta açtığı Zuma isimli restoranın ortakları arasında. Rosen, Tel Aviv merkezli emlak şirketi ASRR Capital'in kurucusu olarak biliniyor.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım