Nur Yerlitaş skandalı ve açıklaması!

Son Güncelleme: 23 Kasım 2017 Perşembe 08:09

Nur Yerlitaş, dün akşam Neslihan ismindeki bir arkadaşının doğum gününe katılımda bulundu. Geceden görüntüleri sosyal medya hesabından paylaşan Nur Yerlitaş, kullandığı skandal sözler ile tepki topladı.

Bir ara Instagram'dan canlı yayın yapan Nur Yerlitaş, görüntülerde şarkıcı Serkan Kaya'nın eşi Ayşegül Kaya ile konuşuyor. Konuşma sonrasında ünlü modacı, "Ne yapayım Allah Allah şehitler mehitler aman yeter" ifadelerini kullandı.

Bu ifadelerin ardından sosyal medya'dan Nur Yerlitaş'a tepkiler yağmaya başladı. Yaşanan olay ile alakalı Nur Yerlitaş'tan açıklama geldi.

Nur Yerlitaş gelen tepkiler üzerine şu açıklamayı yaptı:

Ben Nur Yerlitaş...
Çirkin ve kirli iştahlarıyla sosyal medyaya servis ettikleri kısacık görüntülerin aslı şudur;
Canlı yayını gerçekleştirdiğim bir sırada yanımdaki dostlarım bana bazı kişilerin 'şehitler var' yalanının arkasına saklanarak hakaret ettiklerini söylediklerinde 'Ne yapayım Allah Allah istediklerini söylesinler' dedim.
Benim ülkeme, vatanıma, bayrağıma saygımı ve minnetimi karalamaya kimsenin gücü yetmez. 

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım