Nihat Doğan'dan metrobüsler için "dahiyane" öneri

Son Güncelleme: 15 Aralık 2017 Cuma 12:15

Her yaptığı ve söylediği olay olan Türkücü Nihat Doğan, yorumculuk yaptığı TV programında metrobüsler için ilginç bir öneride bulundu.

Sunuculuğunu yaptığı magazin programında metrobüslerde kötü kokunun önüne geçilmesi gerektiğini dile getiren şarkıcı Nihat Doğan, bunun için metrobüse binen herkesin deodorant kullanmasını istedi.

Melih Gökçek'e ait Beyaz TV'de yorumculuk yapan türkücü Nihat Doğan, metrobüsler için deodorant gerekliliğine dikkatleri çekti.

SOSYAL DEVLETİN GEREĞİ

Her metrobüs durağına deodorant konulması gerektiğini belirten Doğan, bunun sosyal devletin gerekliliği olduğunu, Metrobüse binen herkesin deodorant sıkmasını istedi.

“ÇALARLAR…”

Nihat Doğan, konu ile alakalı şunları söyledi:

“Çalarlar gerçi… Metrobüs duraklarına deodorant konulsun. Metrobüse binerken herkes sıksın. Bedava hizmet… En güzeli… Sosyal devletin gerekliliği, otobüse metrobüse binerken orada hemen koku olacak”

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım