Nihat Doğan ve Ömür Varol yine çok medeniler!!!

Son Güncelleme: 07 Eylül 2017 Perşembe 09:16

Geçen Nisan ayında program yaptıkları kanalda yumruk yumruğa kavga eden Nihat Doğan ve Ömür Varol, bu defa da kanal otoparkında birbirine girdi.

Beyaz TV'de program yapan Nihat Doğan ve Ömür Varol, Nisan ayında yumruk yumruğa kavga etmişlerdi. Bu kavgadan sonra program Ömür Varol ile yollarını ayırmış, Varol yeni bir programa başlamıştı.

 

Uzun bir aranın ardından kanalın otoparkında karşılaşan ikili yine kavga etti. Ömür Varol’un kanal otoparkında kendisine bakmasına sinirlenen Nihat Doğan, Varol’a önce "Ne bakıyorsun lan” şeklinde çıkıştığı ardından ise arabadaki jopunu çekip, ünlü programcıya saldırdı.

Birbirine giren ikiliyi kanalın çalışanları ayırırken, Doğan’ı binanın farklı bir alanına götüren çalışanlar uzun bir süre de ünlü türkücüyü sakinleştirmeye çalıştı. Doğan’ın bu anlarda da Varol’a ağır sözler söylediği ve tehditler savurduğu öne sürüldü. Ömür Varol’un otoparktan ayrılmasının ardından Nihat Doğan’ın Beyaz TV binasından kendi aracıyla çıkış yaptığı öğrenilirken, iddiaya göre, Beyaz TV'nin sahibi Osman Gökçek, olayı kimin başlattığını öğrenmek için kamera görüntülerini istediği bildirildi.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım