Murat Başoğlu'nun rezillikleri sosyal medyada

  • 19442
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 24 Ağustos 2017 Perşembe 11:05

Murat Başoğlu ile öz yeğeni Burcu Başoğlu Kabadayı Bodrum'da bir teknede ilişki yaşarken kameralara takılmışlardı. Murat Başoğlu ile Burcu Başoğlu'nun bazı görüntüleri +18 kategorisini girecek kadar yüz kızartıcı olduğu ifade edildi.

Burcu Başoğlu Kabadayı'nın eşi fotoğrafları Murat Başoğlu'nun cep telefonundan kendisine gösterdiğini dile getirerek boşanma davası açtı.

Görüntülerin ortaya çıkmasından sonra tarafların, Murat Başoğlu’nun evinde bir araya geldiğinin belirtildiği boşanma dilekçesinde rezil görüntüler şu satırlarla açıklandı.

“Murat Başoğlu, öz yeğeni Burcu Başoğlu Kabadayı’ya dönerek, ‘Burcu, artık gösteriyorum, ne yapayım’ deyip, telefonundan bir fotoğraf göstermiştir. Bu durum sonrasında Selçuk Kabadayı, evden ayrılırken, Burcu Başoğlu Kabadayı eşine, ‘Başka fotoğraflar var. Benim eğilirken durduğum, arkamda amcamın olduğu fotoğraflar da çıkacak. Çok rezillik çıkacak. Sen de artık beni boşarsın’ demiştir.”

Burcu Başoğlu'nun rezillik çıkacak dediği görüntüler cinsel ilişki anı ile alakalı. Burcu Başoğlu ve öz amcası olan Murat Başoğlu'un kırmızı noktalı bu görüntüleri sosyal medyada dolaşıma sunulmuş durumda.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım