Murat Başoğlu’nun abisinin susma sebebi bu mu?

  • 1396
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 26 Ağustos 2017 Cumartesi 10:23

Murat Başoğlu’nun öz yeğeni ile yaşadığı yasak aşk skandalı tazeliğini korurken, vahim bir iddia daha ortaya çıktı. Ünlü sunucunun ağabeyi Tahir Başoğlu’nun geçmişte bir taciz skandalına karıştığı öne sürüldü.

Murat Başoğlu'nun öz yeğeni Burcu Başoğlu'yla yaşadığı ensest ilişki skandalı zaman geçtikçe başka bir boyut kazanıyor.

Ortaya atılan yeni iddia ise skandala başka bir boyut kazandırdı. Tüm bu yaşananlar sonrasında sessiz kalan ağabey Tahir Mahir Başoğlu'nun geçmişte bir taciz olayına karıştığı ve bunun ortaya çıkmasını istemediği için sessiz kaldığı öne sürüldü.

Sessizlik devam ediyor

Skandal ilişki sonrasında “Ben de olayları basından takip ediyorum” diyen ağabey Başoğlu'nun Balıkesir Okul Sporları İl Sorumlusu olduğu dönemde bir kız öğrencisine tacizde bulunduğu ve davanın halen sürdüğü öne sürüldü. Konu ile alakalı cevap hakkını kullanması için aranan Tahir Başoğlu, iddiaları yalanlamak yerine yine sessiz kalmayı tercih ediyor.

Tahir Mahir Başoğlu’nun Balıkesir Okul Sporlarıİl Sorumlusu iken bir kız öğrenciyi taciz ettiği öne sürüldü.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım