Murat Başoğlu'na soruşturma: Hayasızca hareketler...

Son Güncelleme: 28 Ağustos 2017 Pazartesi 11:42

Bodrum Cumhuriyet Başsavcılığı öz yeğeni ile teknede fotoğrafları çıkan sunucu Murat Başoğlu hakkında soruşturma başlattı.

Geçtiğimiz günlerde Bodrum’da teknede bir kadın ile görüntülenen ünlü sunucu Murat Başoğlu’nun yanındaki kişinin öz yeğeni Burcu Başoğlu olduğu açığa çıkmıştı. Öz yeğeni ile teknede yaşadığı ilişki sonrasında görüntüleri ve fotoğrafları inceleyen Bodrum Cumhuriyet Başsavcılığı olaya el atıp Başoğlu’na soruşturma açtı.

Bodrum Cumhuriyet başsavcılığınca yapılan açıklamada şu ifadeler yer aldı:

“Geçtiğimiz günlerde Bodrum’da bir teknede görüntülenen ve toplumsal değer yargılarına aykırı olan olaya ilişkin olarak; yazılı ve görsel basında yer bulan haber içerikleri ihbar kabul edilerek, habere konu kişiler hakkında hayâsızca hareketler suçu bakımından inceleme yapılmak üzere Bodrum Cumhuriyet Başsavcılığınca resen soruşturma başlatılmıştır”.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım