Murat Başoğlu ve Hande Bermek boşandı...

  • 1270
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 12 Eylül 2017 Salı 10:19

Öz yeğeni ile skandal ilişkisi meydana çıkan Murat Başoğlu ve 14 senelik eşi Hande Bermek dün anlaşmalı olarak boşandı.

Sunucu Murat Başoğlu’nun yeğeni Burcu Başoğlu ile teknede öpüşürken görüntülenmesinden sonra gözler sunucunun 14 senelik eşi Hande Bermek’e çevrilmiş, Bermek

“Bu deneyimi sevgiyle kucaklayıp değerlendiriyorum” açıklamasını yapmıştı.

Bu sözler ve olaydan sonra çiftin Bodrum’daki yazlıklarında beraber kalması, boşanmayacakları şeklinde yorumlandı. Fakat Hande Bermek’in sessiz sedasız boşanmak istediği, bu sebeple bir süre beklediği ortaya çıktı.

Dün Kuşadası Adliyesi'nde görülen davada, boşanma protokolü gereği çiftin ortak aldıkları bir ev ve araba, Hande Bermek'in oldu. Oğullarının velayeti de annede kaldı. Dava sonunda Hande Bermek avukatı Aslı Hatemi'ye teşekkür etti.

Adliye çıkışında Murat Başoğlu'nun bitik ve mutsuz hali dikkatleri çekerken Hande Bermek'in de mutlu hali gözlerden kaçmadı. Ayrıca öz yeğeni ile skandal ilişkisi ortaya çıkan Murat Başoğlu, adliye çıkışı yüzünü şapka ve gözlükle gizlerken, utancından kafasını kaldıramadı.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım