Müge Anlı'dan büyük gaf! Özür diledi...

Son Güncelleme: 11 Kasım 2017 Cumartesi 06:28

35 gündür kendisinden haber alınamayan Fatma Uyanık ile alakalı son gelişmeleri aktaran Müge Anlı "Cinayet" ifadesini kullanınca reji tarafından hemen uyarıldı.

ATV ekranlarında Müge Anlı'nın sunumunu yaptığı programda 35 gündür kendisinden haber alınamayan 32 yaşındaki Fatma Uyanık'ı arama çalışmaları sürüyor.

CİNAYET DEDİ

Fatma Uyanık'ın ailesi bir aydır süren arama çalışmaları sonrasında yeniden Karaman'a döndü. Dünkü canlı yayında son gelişmeler hakkında bilgi veren Müge Anlı,

"Jandarma ve polisin birbirine destek vermesi lazım. Özel bir ekip oluşturulup Fatma Uyanık'ın cinayetine el atması gerektiğine inanıyorum" dedi.

ÖZÜR DİLEDİ

Kayıp genç kızı cinayete kurban gitmiş gibi lanse eden Müge Anlı, rejiden aldığı uyarı sonrası

"Cinayetine mi dedim? Özür dilerim. Ailesinden de özür diliyorum" diyerek durumu kurtarmaya çalıştı.Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım