Milli Piyango 2018 sonuçları belli oldu.. İşte kazanan rakamlar

  • 1280
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 31 Aralık 2017 Pazar 23:43

Uzun zamandır heyecanla beklenen Milli Piyango Yılbaşı büyük çekiliş sonuçları belli oldu. Çekiliş kimilerini üzdü kimilerini sevindirdi. İşte Milli Piyango 2018 sonuçları...

Her 31 Aralık gününün vazgeçilmezi ve ritüeli Milli Piyango büyük çekilişidir. Bu akşamda 61 milyon TL'lik büyük çekiliş Milli Piyango 2018 sonuçları belli oldu. Haftalar önce biletini alarak bekleyenler ve işini son günü bırakarak kuyruklarda bekleyipk biletini alanlar için bu gece bekleyiş sona erdi.

Milli Piyango büyük ikramiyesi 61 milyon Türk Lirası çoğu insanın belki de hayatı boyunca göremeyeceği bir para. Hayallerin ötesinde bir büyüklüğe sahip bu para için bilet alan herkes “bana çıkarsa ne yaparım hayallerini” kuruyor. Bu ikramiye Milli Piyango için artık bir gelenek halini almış ve 31 Aralık’ın vazgeçilmezi haline gelmiştir.

Çekilişe saatler kala hala Nimet Abla bayiinde kuyrukta olanlar gözlendi. Soğuğa aldırış etmeyen vatandaşlar bir umutla bilet alabilmek için bekliyorlar. 

Bu Gece kimler üzülüp kimlerin sevindiği. Çekilen toplarla belli oldu. 60 milyon Türk Lirası tam bilete mi, yarım bilete mi, yoksa çeyrek bilete mi çıktı? Bunu zaman gösterecek ama şu an bu numaralar kime vurduysa kendini kaybetmemek için zor tutuyor olabilir. Bu konuda uzmanların yaptığı açıklamalarda çok önemli. Özellikle aşırı heyecanlanmadan dolayı kalp krizi tehlikesi ile karşı karşıya kalınabilir. Bu yüzden dikkat edilmesi gerek.

İşte Amorti çıkan rakamlar

4 ve 6

500 BİN TL KAZANAN NUMARA

4136086

1 MİLYON TL KAZANAN NUMARA

8757022

1 milyon TL kazanan bilet çeyrek bilet oldu. Biletler, İstanbul, İstanbul, Gaziantep, Ankara çıktı.

2 MİLYON TL KAZANAN NUMARA

9201621

2 milyon TL kazanan bilet yarım bilet oldu. Biletler, İstanbul ve Diyarbakır'a çıktı.

5 MİLYON TL KAZANAN NUMARA

2551923

 
5 milyon TL kazanan bilet çeyrek bilet oldu. Biletler, İstanbul, İstanbul, İzmir, İstanbul'a çıktı.

10 MİLYON TL KAZANAN NUMARA

0798081

10 milyon TL kazanan bilet çeyrek bilet oldu. Biletler, İstanbul, İstanbul, İzmir, Ankara'ya çıktı.

 MİLLİ PİYANGO 2018 SONUÇLARI... İşte 61 milyonluk o rakamlar

61 milyon Türk Lirası veren ve herkesin biletlerini alıp haftalardır beklediği çekiliş sonunda gerçekleşti işte kazanan numaralar:

 9- 7 - 9 - 4 - 0 - 3 - 5 

BÜYÜK İKRAMİYE ÇEYREK BİLETE

KIBRIS, SAMSUN, ANTALYA, İSTANBUL

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım