Mesut Yılmaz'ın oğlu Yavuz Yılmaz vefat etti

Son Güncelleme: 16 Aralık 2017 Cumartesi 11:31

Eski başbakanlardan Mesut Yılmaz'ın oğlu Yavuz Yılmaz yaşamını yitirdi. Beykoz Konakları'ndaki evinde silah ile vurulmuş bir şekilde bulunan 38 yaşındaki Yavuz Yılmaz'ın intihar ettiğinden şüphe ediliyor.

Eski Başbakanlardan Mesut Yılmaz'ın oğlu Mehmet Yavuz Yılmaz, Beykoz'daki evinde ölü bir şekilde bulundu. Yılmaz'ın silah ile vurulmuş halde bulunması üzerine, olay yerine polis ve sağlık ekipleri gönderildi. Sağlık ekipleri, Mehmet Yavuz Yılmaz'ın hayatını kaybettiğini tespit etti. Yılmaz'ın intihar ettiği iddia ediliyor. Polisin olay yerindeki incelemeleri devam ediyor.

Yavuz Yılmaz'ın kardeşi Emir Hasan Yılmaz ile CFS İstanbul Yatırım A.Ş isimli bir şirketleri vardı. İki kardeş bir ara İstanbul'daki üçüncü havalimanında hafriyat işi de yapmıştı.

Yavuz Yılmaz nişanlandığı sunucu Neşe Sapmaz ile 3 yıl birlikteliğin arkasından ayrılmıştı.

SİLAHI YOKTU

Ailesinden alınan bilgilere göre Mehmet Yavuz Yılmaz'ın bir silahı olmadığı belirtildi.

MESUT YILMAZ YURT DIŞINDA ÖĞRENDİ

Mesut Yılmaz'ın oğlunun ölüm haberini yurtdışında öğrendiği belirtildi. Haberi alan eski Başbakan Mesut Yılmaz'ın Türkiye'ye hareket etmek için hazırlandığı belirtildi.

Mesut Yılmaz'ın ilerleyen saatlerde açıklama yapılması bekleniyor.

İÇİŞLERİ BAKANI'NDAN AÇIKLAMA


İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, ''Olay sabah saat 09:00'da olmuş. Arkadaşlar olay yerinde inceleme yapıyor. Mesut Yılmaz, ABD'den dönüyor. Yavuz Yılmaz'ın amcalarıyla irtibat halindeyiz'' dedi.

 

Olay, Mesut Yılmaz'ın oğlu Mehmet Yavuz Yılmaz, anne-babasının da yaşadığı Beykoz Konakları’nda meydana geldi.


TBMM'DEN BAŞSAĞLIĞI

TBMM Grup Başkanvekilleri, oğlu Yavuz Yılmaz'ın vefatı dolayısıyla eski Başbakan Mesut Yılmaz ve ailesine baş sağlığı diledi. TBMM Genel Kurulu'nda 2018 bütçe görüşmeleri devam ediyor. Eski Başbakanlardan Mesut Yılmaz'ın oğlunun hayatını kaybettiği haberinin duyulmasının ardından TBMM Başkanvekili Ayşe Nur Bahçekapılı, AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş, CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç ve MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay, Yılmaz ve ailesine başsağlığı diledi.

 

YAVUZ YILMAZ KİMDİR?

Mesut Yılmaz ve Berna Yılmaz'ın oğlu olan Yavuz Yılmaz, Türkiye Cumhuriyeti'nin eski başbakanı Mesut Yılmaz'ın oğludur. 1979 yılında doğmuştur. Yavuz Yılmaz'ın 7 Haziran 2015'te yapılan seçimlerde CHP'den milletvekilliği için adı geçmiş, ancak aday olamamıştır.

Ayrıntılar Gelecek...

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım