Meşhur dizi Narcos setinde ölüm!

  • 1068
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 17 Eylül 2017 Pazar 06:53

Narcos dizisinin 4. sezonu için Meksika'da çekim yerleri araştıran prodüksiyon çalışanlarından Carlos Munoz Portal, vurularak öldürüldü

Netflix'in suç-drama türündeki Narcos dizisinin 4. sezonu için çekim yeri araştıran prodüksiyon çalışanı Carlos Munoz Portal vurularak öldürüldü. Meksika'nın en tehlikeli bölgesi Temascalapa kasabasında çekim lokasyonu için çalışan 37 yaşındaki Portal, kurşunlanmış bir şekilde arabasında ölü olarak bulundu.

Meksikalı yetkililer olayda şahit olmadığı için soruşturmada güçlük çekildiğini ifade etti. Neftlix ise Portal'ın ölümüne ilişkin ise hala net bir bilginin olmadığını açıkladı. Portal'ın bir arkadaşı ise Portal'ın çekim için bölgede bulunduğunu belirtti.

Portal 10 yıllık kariyeri boyunca James Bond Spectre, Hızlı ve Öfkeli ve Apocalypto gibi yüksek profilli filmlerde yer almıştı.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım