Köpeğini bulan kişiye öyle bir hediye verdi ki...

Son Güncelleme: 20 Ağustos 2017 Pazar 09:24

Kocaeli Kartepe'de Pitbull cinsi köpeğini kaybeden Yüksel Ateş, köpeği bularak getiren Suphi Karadağ'a otomobilini hediye etti.

Kartepe ilçesine bağlı Maşukiye'de ikamet eden Yüksel Ateş, bir süre evvel Pitbull cinsi Ateş  adındaki köpeğini kaybetti. Yüksel Ateş ile yakınları her yerde Ateş'i aradılar fakat herhangi bir ize rastlamadılar. Bunun üzerine Ateş, sosyal medya  yolu ile köpeğini bulup getirene otomobil hediye edeceği sözünü verdi.

Yapılan bu duyuruların ardından Sakarya Sapanca'dan sevinçli haber geldi. Suphi Karadağ adındaki şahıs köpeği bir süre önce bulup bakmaya başladığını, sahibini araştırırken ilanı görmesi üzerine de Yüksel Ateş ile irtibata geçtiğini söyledi. Ateş köpeğine kavuştuktan sonra işleri sebebi ile yeğeni Hyundai marka bir aracı Karadağ'a teslim etti.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım