Kibirli Nur Yerlitaş özür dilermiş gibi yaptı!

Son Güncelleme: 24 Kasım 2017 Cuma 08:11

Sözde modacı Nur Yerlitaş'ın kısa bir zaman evvel ortaya çıkan videosu büyük bir infial yaratmış şehitlerimiz ile alakalı söyledikleri büyük tepki toplamıştı.

Gerek sanat camiasından ve gerekse halktan gelen sert tepkilerin ardından sessizliğini bozan Nur Yerlitaş bir açıklama yapmış ve beklenildiği gibi özür dilemek yerine sözlerinin yanlış anlaşıldığını ve yaşananların kendisini kötü göstermek isteyen insanların suçu olduğunu söylemekle yetinmişti.

Fakat Yerlitaş'ın bu açıklamasını ‘Özrü kabahatinden beter’ olarak değerlendiren çevreler Yerlitaş’ı eleştirmeye ve ona tepki göstermeye devam edince modacı sonunda özür dilemeyi akıl etti.

Yerlitaş yaşananlar ile alakalı şu ifadeleri kullandı:

“Yanlış anlaşılma nedeniyle üzdüğüm tüm Şehit ve Gazi aileleri ile görevli tüm Polis ve Askerlerimizden öncelikle özür dilerim”

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım