Karadenizli Trump hayata gözlerini yumdu

Son Güncelleme: 01 Ocak 2018 Pazartesi 08:07

ABD Başkanı Donald Trump'a benzerliği ile dikkatleri çeken Giresunlu Abdullah Topçu, kanser sebebi ile hayatını kaybetti.

Trabzon ilinde özel bir hastanede bir süredir yatarak tedavi gören 70 yaşındaki Topçu, dün sabah yaşam mücadelesini yitirdi. Topçu'nun cenazesi, ailesi tarafından alınıp Görele ilçesine getirilerek Opr. Dr. Ergun Özdemir Devlet Hastanesi morguna konuldu.

Topçu'nun naaşı, ilçenin Karakeş köyünde bugün öğle vakti kılınacak cenaze namazından sonra aile mezarlığına defnedilecek.

Abdullah Topçu, 2014 senesinde kapanan Görele ilçesine bağlı Köprübaşı beldesinde 2004-2014 arasında belediye başkanlığı yapmıştı. Donald Trump'ın ABD Başkanı seçilmesinin ardından çevresinde ve sosyal medyada ilgi gören Topçu, 'Yerli Trump' olarak adlandırılıyordu.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım